Radosław Kucharski, były dyrektor sportowy Legii Warszawa, zatrudniony przez... AEK

Radosław Kucharski, były dyrektor sportowy Legii Warszawa, zatrudniony przez... AEK fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SDNA.gr

Radosław Kucharski został mianowany dyrektorem technicznym AEK-u - informuje SDNA.gr.

41-latek przez cztery i pół sezonu pracował w Legii Warszawa, aż jego obowiązki zimą przejął Jacek Zieliński.

To właśnie z Kucharskim w roli dyrektora sportowego „Wojskowi” sprowadzili Carlitosa, André Martinsa, Artura Boruca, Tomáša Pekharta, Pawła Wszołka, Luquinhas czy Josipa Juranovicia.

Radosław Kucharski w AEK-u ma sprawować funkcję dyrektora technicznego.

Klub ten zakończył zasadniczą część sezonu na trzeciej pozycji w tabeli, co zaowocowało udziałem w barażach o europejskie puchary. Ostatecznie cel nie został jednak osiągnięty.

Przez ostatnie kilka miesięcy w jego barwach występował Grzegorz Krychowiak. Jak spekulują już greckie media, zatrudnienie Kucharskiego ma pomóc w przedłużeniu pobytu w Atenach reprezentanta Polski.

W piątek z posadą dyrektora generalnego pożegnał się Giannis Papadimitriou i jak widać - jest to zapowiedź większych zmian.

***

„To twoja wina, Kucharski, to twoja wina”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy