Radosław Murawski blisko przenosin do Denizlisporu

Radosław Murawski blisko przenosin do Denizlisporu fot. US Palermo
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Janekx89 I Twitter

Wszystko wskazuje na to, że Radosław Murawski będzie kontynuował karierę w Turcji. Pozyskać Polaka chce Denizlispor.

Taką informację przekazał na Twitterze Janekx89. Choć Murawskim interesowało się kilka klubów z Serie B, aktualnie jest on bardzo blisko podpisania kontraktu z zespołem z Turcji.

25-letni defensywny pomocnik przez ostatnie dwa sezony był zawodnikiem Palermo. W tym czasie Polak regularnie występował na poziomie Serie B. Licząc wszystkie rozgrywki, były młodzieżowy reprezentant Polski, a także zawodnik Piasta Gliwice wybiegał na murawę w koszulce ekipy z Sycylii 75 razy. Zdobył trzy bramki.

Palermo zakończyło sezon 2018/2019 na lokacie oznaczającej walkę w barażach o Serie A. Wskutek nieprawidłowości finansowych na klub nałożono jednak karę i „Rosanero” nie wzięli w nich udziału. Z zawodnikami rozwiązano już umowy. Inny z Polaków występujący do tej pory w Palermo, Przemysław Szymiński, trafił do Frosinone.

Denizlispor jest beniaminkiem tureckiej ekstraklasy. Kilka tygodni temu triumfował on w rozgrywkach tamtejszej drugiej ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy