Rafael Leão opuści Milan?! Decyzja należy do Rangnicka

Rafael Leão opuści Milan?! Decyzja należy do Rangnicka fot. AC Milan
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Rafael Leão nie może być pewny kontynuowania swojej przygody z futbolem w barwach Milanu - uważa Nicolò Schira.

Młodzieżowy reprezentant Portugalii dołączył do włoskiego zespołu na początku sierpnia i miał początkowo stanowić konkurencję lub być partnerem Krzysztofa Piątka w linii ataku „Rossonerich”.

21-letni zawodnik bardzo długo nie wywiązywał się z powierzonej mu roli, ale mimo to został w klubie po sprzedaży naszego napastnika, aby móc zacząć czerpać korzyści związane ze współpracy ze Zlatanem Ibrahimoviciem.

Zdaje się, że Rafael Leão zaczął wyciągnąć pozytywne wnioski ze wspólnych treningów z doświadczonym Szwedem, ponieważ od momentu wznowienia rozgrywek wykorzystuje otrzymywane szanse, co pokazuje fakt, że zdobył trzy bramki w pięciu rozegranych meczach.

Coraz lepsza postawa wychowanka Sportingu może nie wystarczyć do tego, aby pozostał na San Siro na dłużej.

Nicolò Schira przekonuje, że ostateczną decyzję w kwestii ewentualnej dalszej przydatności Portugalczyka ma podjąć Ralf Rangnick po tym, jak obejmie w klubie funkcję szkoleniowca i dyrektora sportowego.

Sam napastnik przejawia chęć i gotowość do dalszego reprezentowania barw Milanu, ale mimo to Jorge Mendes zaczął rozglądać się za nowym zespołem dla swojego klienta.

21-latek nie prezentuje się wciąż na miarę pokładanych w nim nadziei. To nie przeszkadza mu jednak cieszyć się sporym zainteresowaniem, ponieważ z jego agentem skontaktowali się między innymi przedstawiciele Juventusu, Atlético Madryt i Wolverhampton, aby wybadać sytuację i swoje szanse na ewentualne sprowadzenie Rafaela Leão.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy