Rafał Gikiewicz: Miałem łzy w oczach po spotkaniu z jednym z kibiców Unionu

Rafał Gikiewicz: Miałem łzy w oczach po spotkaniu z jednym z kibiców Unionu fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Super Express

Rafał Gikiewicz na łamach "Super Expressu" opowiedział historię z udziałem jednego z fanów Unionu Berlin.

Jakiś czas temu polski bramkarz poinformował, że nie przedłuży obowiązującego do 30 czerwca 2020 roku kontraktu ze stołecznym klubem. Interesują się nim kluby z Bundesligi, ale też z innych państw.

Z takim obrotem spraw nie może pogodzić się wielu kibiców. Gikiewicz przez ten czas, kiedy występuje w Unionie, zaskarbił sobie ich ogromny szacunek. 

W ostatnich dniach bramkarz postanowił podzielić się historią, która miała miejsce kilka dni temu.

- Kilka dni temu przyszedł do klubu 80-letni pan Achim. Przez kilka tygodni siedział na przymusowej kwarantannie, ale jak tylko dowiedział się o tym, że odchodzę, to odwiedził nas o ósmej rano i czekał, aż skończę trening. Ze łzami w oczach powiedział, że jest mu przykro ze względu na taki obrót spraw. Gdy słyszysz takie słowa od człowieka, który naraził zdrowie, żeby Cię pożegnać, to chwyta za serce. Miałem łzy w oczach - przyznaje Polak.

- To chyba dobrze o mnie świadczy. Pomimo tego, że mam już 33 lata i spędziłem w Niemczech sześć lat, to mnie stąd nie wyganiają. Szczerze to jeszcze nie wiem, gdzie zagram. Jest problem, bo są ograniczenia w kwestii poruszania się. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość - zakończył.

Gikiewicz reprezentuje stołeczny klub od lipca 2018 roku. W tym sezonie rozegrał 26 meczów. W sześciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy