Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE]

Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] fot. Rafał Wolski Michał Pazdan
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Płock

Rafał Wolski niestety po raz trzeci zerwał więzadło krzyżowe. W poniedziałek przeszedł operację jego rekonstrukcji w lewym kolanie.

Ostatnie trzy lata dla Wolskiego są naznaczone poważnymi kontuzjami. Więzadła zrywał w lutym 2018 roku, styczniu 2019 roku i teraz podczas treningu w maju 2020 roku. Trudno spodziewać się jego powrotu na boisko w tym roku.

Wolski jest piłkarzem Wisły Płock, w której jednak, w związku z pandemią koronawirusa, nie zdążył nawet zadebiutować przed odniesieniem urazu. Mimo tego, 7 maja przedłużył umowę do 30 czerwca 2021 roku.

Pochodzący z Kozienic 27-latek w trwającym sezonie Ekstraklasy zdążył rozegrać 16 spotkań, strzelając bramkę i zaliczając dwie asysty. To wszystko jeszcze w barwach Lechii Gdańsk, z której odszedł w związku z problemem z terminowością płacenia pensji.

Wcześniej występował w Wiśle Kraków, Mechelen, Bari, Fiorentnie, a profesjonalną karierę rozpoczynał w Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy