Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE]

Rafał Wolski po operacji. Znowu czeka go bardzo długa przerwa w grze [OFICJALNIE] fot. Rafał Wolski Michał Pazdan
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Wisła Płock

Rafał Wolski niestety po raz trzeci zerwał więzadło krzyżowe. W poniedziałek przeszedł operację jego rekonstrukcji w lewym kolanie.

Ostatnie trzy lata dla Wolskiego są naznaczone poważnymi kontuzjami. Więzadła zrywał w lutym 2018 roku, styczniu 2019 roku i teraz podczas treningu w maju 2020 roku. Trudno spodziewać się jego powrotu na boisko w tym roku.

Wolski jest piłkarzem Wisły Płock, w której jednak, w związku z pandemią koronawirusa, nie zdążył nawet zadebiutować przed odniesieniem urazu. Mimo tego, 7 maja przedłużył umowę do 30 czerwca 2021 roku.

Pochodzący z Kozienic 27-latek w trwającym sezonie Ekstraklasy zdążył rozegrać 16 spotkań, strzelając bramkę i zaliczając dwie asysty. To wszystko jeszcze w barwach Lechii Gdańsk, z której odszedł w związku z problemem z terminowością płacenia pensji.

Wcześniej występował w Wiśle Kraków, Mechelen, Bari, Fiorentnie, a profesjonalną karierę rozpoczynał w Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy