Raheem Sterling stawia warunek. Tylko wtedy wróci na zgrupowanie Anglii w Katarze

Raheem Sterling stawia warunek. Tylko wtedy wróci na zgrupowanie Anglii w Katarze fot. Andrew Surma/SIPA USA/PressFocus
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Sun

Raheem Sterling zamierza skoncentrować się na bezpieczeństwie swojej rodziny, nawet kosztem braku powrotu do Kataru, informuje „The Sun”.

Wydarzenia wokół skrzydłowego Chelsea wywołały niemały szok wśród reprezentantów Anglii. Kiedy piłkarz przebywał na mundialowym zgrupowaniu w Katarze, w jego domu doszło do napadu. Uzbrojeni napastnicy zaatakowali najbliższych piłkarza i ukradli gotówkę, biżuterię oraz zegarki o łącznej wartości około 350 tysięcy euro. Raheem Sterling niezwłocznie udał się do Anglii, by być z rodziną.

Gwiazda finalistów EURO 2020 opuściła już starcie w 1/8 finału przeciwko Senegalowi i teraz nie spieszy się do powrotu, by wesprzeć kolegów w ćwierćfinałowym starciu z Francją. Piłkarz nadal ma poważne obawy odnośnie bezpieczeństwa swojej rodziny, które jest dla niego najważniejsze.

Jak informuje „The Sun”, Raheem Sterling wprost poinformował jednego ze swoich znajomych, że dopóki jego najbliżsi nie będą w 100 procentach bezpieczni, nie ma możliwości jego powrotu do Kataru. Udział gracza w meczu z Francją nadal jest możliwy, z każdą chwilą jednak coraz mniej prawdopodobny.

Zdarzenie bardzo przejęło pozostałych reprezentantów Anglii, którzy na własną rękę zaczęli organizować całodobowe patrole ochrony pod swoimi domami, chcąc uniknąć podobnej sytuacji. Niepokojący jest jednak fakt, że Raheem Sterling wybierał dom w Surrey właśnie ze względów na bezpieczeństwo. Dzielnica jest regularnie kontrolowana przez ochroniarzy, w tym przypadku nie przyniosło to jednak oczekiwanych efektów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy