Raiola: Ibrahimović odrzucił ofertę wartą 100 milionów euro!
2016-09-30 16:35:22; Aktualizacja: 9 lat temu
Mino Raiola zdradził, że Zlatan Ibrahimović mógł trafić latem do Chin.
Po tym jak się okazało, że "Ibra" nie przedłuży swojej umowy z PSG, wiele klubów próbowało swoich sił, by sprowadzić Szweda. Ostatecznie napastnik wybrał ofertę Manchesteru United, odrzucając tym samym wszystkie inne propozycje. A niektóre z nich były naprawdę korzystne, o czym przekonuje Raiola.
- Ibrahimović jest najlepszy. Odrzucił ofertę z Chin wartą 100 milionów euro netto! On nie chce tylko zarabiać, on chce wygrywać - powiedział agent piłkarski w rozmowie z "Il Giornale".
Na Old Trafford "Ibrakadabra" zarabia "zaledwie" 200 tysięcy funtów tygodniowo.





![PSG poznało rywala w finale Pucharu Interkontynentalnego FIFA [OFICJALNIE]](img/photos/83735/170x113/flamengo.jpg)


![Z trudem, ale się udało. FC Barcelona odskoczyła Realowi Madryt po dublecie Raphinhi [WIDEO]](img/photos/113576/170x113/raphinha.jpg)




![PSG poznało rywala w finale Pucharu Interkontynentalnego FIFA [OFICJALNIE]](img/photos/83735/90x60/flamengo.jpg)


![Z trudem, ale się udało. FC Barcelona odskoczyła Realowi Madryt po dublecie Raphinhi [WIDEO]](img/photos/113576/90x60/raphinha.jpg)





