Raków Częstochowa: Czterech młodych piłkarzy będzie trenowało z pierwszym zespołem [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa: Czterech młodych piłkarzy będzie trenowało z pierwszym zespołem [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Przerwa na mecze reprezentacji będzie dla kilku młodych zawodników Rakowa Częstochowa okazją do sprawdzenia się z graczami pierwszego zespołu.

Jak można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez akademię Rakowa Częstochowa, w trakcie reprezentacyjnej przerwy z pierwszym zespołem lidera Ekstraklasy będą trenowali: 20-letni Tobiasz Kubik, 17-letni Patryk Malamis, 18-letni Jakub Rozwadowski i 15-letni Maciej Ruszkiewicz.

Grający w pomocy Kubik zanotował w tym sezonie 17 występów i dwie bramki w trzecioligowych rezerwach częstochowskiego klubu. Malamis w marcu zaliczył takowe dwa.

W najbliższym czasie będą mogli oni pokazać, na co ich stać Markowi Papszunowi.

Raków przewodzi ligowej tabeli z dorobkiem 61 punktów. Druga Legia Warszawa traci do niego dziewięć „oczek”, a trzeci Lech Poznań - 18. Zespół z województwa śląskiego ma na koncie pięć zwycięstw z rzędu. Tuż po przerwie czeka go hit z Legią. Spotkanie zaplanowano na 1 kwietnia w stolicy naszego kraju.

Następnie częstochowianie zmierzą się w półfinale Pucharu Polski z Górnikiem Łęczna, a dalej z Radomiakiem Radom, Widzewem Łódź oraz Miedzią Legnica w lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy