Raków Częstochowa: Daniel Szelągowski o krok od wypożyczenia

2023-01-02 13:18:22; Aktualizacja: 1 rok temu
Raków Częstochowa: Daniel Szelągowski o krok od wypożyczenia Fot. Rafal Rusek / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Szymon Janczyk [Weszlo.com]

Daniel Szelągowski prawdopodobnie zamieni Raków Częstochowa na Chojniczankę Chojnice, o czym informuje na łamach Weszlo.com Szymon Janczyk.

Raków Częstochowa rozpoczął zimowe okno transferowe od pozyskania Jeana Carlosa z Pogoni Szczecin. Były reprezentant Brazylii do lat 20 ma stać się dla Marka Papszuna alternatywą pod kątem wahadeł, a także ofensywy.

Lider Ekstraklasy zapowiedział dodatkowo, że to nie koniec wzmocnień, ale żeby do takich doszło, to najpierw trzeba nieco oczyścić kadrę. Ofiarą roszad może paść między innymi Daniel Szelągowski.

20-latek, który trafił pod Jasną Górę z Korony Kielce we wcześniu 2020 roku, w tym sezonie nie miał jednak zbyt wielu okazji na regularne występy. Wpływ na to miały jednak dodatkowo kłopoty zdrowotne.

Teraz jest jednak w pełni sił i będzie szukał nowych doświadczeń. W związku z tym ma udać się na wypożyczenie.

Według informacji, które podaje Szymon Janczyk, zainteresowanie usługami ofensywnego pomocnika było naprawdę duże, ale on ostatcznie zasili prawdopodobnie Chojniczankę Chojnice.

Transfer czasowy ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku, ale nie znajdzie się w nim opcja wykupu.

Wychowanek Korony Kielce spędził część poprzedniego sezonu w Warcie Poznań. Jeśli chodzi o bieżące rozgrywki, to zanotował w nich łącznie pięć występów.

Umowę z Rakowem Częstochowa ma ważną do 30 czerwca 2025 roku.