Raków Częstochowa finalizuje transfer z mistrza Węgier

Raków Częstochowa finalizuje transfer z mistrza Węgier fot. Marcin Bulanda / PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Csakfoci.hu | Weszlo.com

Péter Baráth wkrótce ma się stać następnym wzmocnieniem Rakowa Częstochowa – poinformował węgierski portal „Csakfoci”. Ustalenia potwierdził również Maciej Wąsowski z Weszlo.com

Negocjacje dotyczące pomocnika Ferencvárosu, stołecznej ekipy z Węgier, zbliżają się ku szczęśliwemu końcowi. Sam klub wydał już pozwolenie na transfer w charakterze półrocznego wypożyczenia z opcją wykupu o bliżej nieustalonej kwocie.

Działacze „Medalików” jeszcze nie powiedzieli ostatecznego słowa, natomiast znajdują się w stałym kontakcie z agentami niespełna 22-letniego zawodnika.

W nadchodzących dniach mogą się odbyć wstępnie zaplanowane testy medyczne.

Jeszcze w poprzednim oknie transferowym dwukrotny reprezentant Węgier zaliczył dużą przeprowadzkę wewnątrz ojczyźnianej ekstraklasy z Debreceni VSC za 1,2 miliona euro.

W kampanii 2022/2023 przyczynił się on do zdobycia tytułu mistrzowskiego dla Ferencvárosi, gdy jeszcze przebywał na wypożyczeniu, lecz w trwającej kampanii progres radykalnie zahamował.

Pod wodzą Dejana Stankovicia jest tylko rezerwowym, o czym świadczą rozegrane 285 minut składające się z dziewięciu występów.

Były kapitan drużyny narodowej „Madziarów” U-21 ma ważny kontrakt z obecnym pracodawcą do końca czerwca 2027 roku.

Tej zimy kadrę Dawida Szwargi uzupełnili już Erick Otieno, Muhamed Sahinović oraz Jakub Myszor.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy