Raków Częstochowa: Łukasz Włodarek w sztabie szkoleniowym [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa: Łukasz Włodarek w sztabie szkoleniowym [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Łukasz Włodarek dołączył do sztabu szkoleniowego Rakowa Częstochowa.

33-letni Włodarek będzie w Rakowie asystentem Marka Papszuna.

W końcówce poprzedniego sezonu szkoleniowiec prowadził GKS Jastrzębie, z którym z dorobkiem 35 punktów finiszował na czternastym miejscu w tabeli I ligi, utrzymując się w niej. Wcześniej był tam asystentem kilku trenerów, a także pełnił funkcję analityka w reprezentacji Polski do lat 16.

Nieco wcześniej Raków poinformował, że wraz z końcem sierpnia dyrektorem sportowym klubu przestanie być Paweł Tomczyk.

W czwartek zespół z Częstochowy czeka pierwsze starcie z Rubinem Kazań w ramach III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. W niedzielę - spotkanie ligowe z Wisłą Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy