Raków Częstochowa ma nowego szefa skautingu [OFICJALNIE]. W CV zagraniczne kluby
2022-07-02 18:36:58; Aktualizacja: 3 lata temu![Raków Częstochowa ma nowego szefa skautingu [OFICJALNIE]. W CV zagraniczne kluby](img/photos/84112/1500xauto/rakow-czestochowa.jpg)
Bartosz Barnaś został szefem działu skautingu Rakowa Częstochowa.
Bartosz Barnaś przygodę ze skautingiem, która trwa już od 10 lat, rozpoczynał w Cracovii. Potem pracował w Kopenhadze i Tottenhamie, a przez ostatnie pięć lat - w Willem II.
- Chciałbym, by coś, co działało dobrze w Rakowie, funkcjonowało teraz jeszcze lepiej. Będę odpowiadał za poprawienie efektywności skautingu i usprawnienie procesów w naszym zespole. Po pierwszych spotkaniach ze skautami i dyrektorem sportowym, Robertem Grafem, jestem przekonany, że możemy wspólnie osiągnąć te ambitne cele, jakie Raków stawia sobie na przyszłość - powiedział Barnaś.
Raków dwa razy z rzędu kończył zmagania w Ekstraklasie na drugim miejscu w tabeli. Dwa razy z rzędu częstochowianie sięgali też po Puchar Polski.Popularne
Już 9 lipca Raków rozpocznie nowy sezon meczem z Lechem Poznań w ramach Superpucharu Polski. Jeśli wygra, również powtórzy sukces sprzed roku.











![Sceny na Santiago Bernabéu! Celta Vigo pokonuje Real Madryt [WIDEO]](img/photos/85572/170x113/celtavigo.jpg)
![Były gracz Radomiaka Radom z kapitalnym trafieniem w Bundeslidze [WIDEO]](img/photos/113399/170x113/vuskovic.jpg)

![SSC Napoli górą w hicie Serie A [WIDEO]](img/photos/111356/170x113/rasmus-hojlund.jpg)





![Transfery - Relacja na żywo [08/12/2025]](img/photos/113044/90x60/relacja-08122025.jpg)

![Złoty But: Harry Kane odskakuje konkurentom [TOP 15]](img/photos/112947/90x60/harry-kane.jpg)









