„Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń

„Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszlo.com

Raków Częstochowa i Legia Warszawa zmierzą się ze sobą w sobotnim hicie Ekstraklasy. Zanim spotkanie, to wywiadu dla Weszlo.com udzielił były pracownik obu tych klubów Dominik Ebebenge.

Raków Częstochowa i Legia Warszawa to para drużyn, które zmierzą się ze sobą w hitowym starciu Ekstraklasy. Dojdzie do niego przy Łazienkowskiej już w sobotnie popołudnie.

Patrząc na tabelę, faworytem są podopieczni Marka Papszuna. Ekipa spod Jasnej Góry może pochwalić się w tabeli przewagą dziewięciu punktów.

Zanim spotkanie, wywiadu dla Weszlo.com udzielił były pracownik tak Rakowa Częstochowa, jak i Legii Warszawa Dominik Ebebenge. Zwrócił on uwagę, że w elemencie transferowym to „Medaliki” są w bardziej komfortowej sytuacji.

- Warszawski klub działa w ostatnich latach na rynku, mając duży musik finansowy, który jest wiedzą publiczną. Na pewno zainteresowani będą brali ten czynnik pod uwagę. Dlatego dzisiaj pozycja negocjacyjna w kontekście sprzedaży kluczowych zawodników takiego Rakowa i Legii jest nieporównywalnie bardziej komfortowa na korzyść klubu z Częstochowy - stwierdził.

- Należy docenić, że w przypadku Rakowa co najmniej dwóch zawodników zagranicznych, a być może nawet trzech, czterech ma sporą wartość. Oni mogą wygenerować duży zysk finansowy, bo dużo nie kosztowali. Raków ma Kovacevicia, Lopeza, Papanikolaou, Tudora czy Ledermana - dodał.

Cały wywiad Dominka Ebebenge dla Weszlo.com można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy