Raków Częstochowa obserwuje rosłego napastnika

Raków Częstochowa obserwuje rosłego napastnika
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk | Twitter | Meczyki.pl

Na celowniku Rakowa Częstochowa znalazł się Ronan, o czym informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Raków Częstochowa zdobył kilka dni temu Puchar Polski i plasuje się na podium ligowej tabeli. Pewne jest zatem, że w przyszłym sezonie wystąpi w eliminacjach europejskich pucharów.

Jeśli zespół Marka Papszuna ma powalczyć w rozgrywkach międzynarodowych, niewątpliwie przydadzą się wzmocnienia kadrowe. Jedną z pozycji to obsadzenia jest środek ataku.

W kierunku pozyskania odpowiedniego zawodnika czynione są zresztą pierwsze kroki, a tak przynajmniej twierdzi Tomasz Włodarczyk. Jego zdaniem na celownik zespołu spod Jasnej Góry znalazł się Ronan.

Napastnik, który mierzy sobie 195 centymetrów, od stycznia 2016 roku jest związany z Rio Ave. Tam jednak nie jest pierwszy wyborem, dlatego też wkrótce może poszukać dla siebie nowego klubu.

Wspomniany dziennikarz zastrzegł, że władze Rakowa bacznie przyglądają się jego sytuacji i jest on jedną z opcji. Do tej pory nie doszło jednak do żadnych konkretów.

Ronan rozegrał w trwającym sezonie 13 spotkań. Nie zdobył w nich ani jednej bramki.

Kontrakt wiąże Brazylijczyka z Rio Ave do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy