Raków Częstochowa rzuca wyzwanie Legii Warszawa w walce o zawodnika. Radomiak Radom najbardziej zdeterminowany

Raków Częstochowa rzuca wyzwanie Legii Warszawa w walce o zawodnika. Radomiak Radom najbardziej zdeterminowany
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszlo.com

Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem Cezarego Polaka, o czym wiadomo nie od dziś. Teraz do gry włączył się też Raków Częstochowa, a bez szans w całej sprawie nie jest Radomiak Radom - donosi Weszlo.com.

Cezary Polak to kapitan reprezentacji Polski do lat 20, który przeżywa ostatnio bardzo dobry okres w barwach Kotwicy Kołobrzeg.

Lewy defensor stał się ważnym elementem zespołu Macieja Bartoszka, co przekłada się na zainteresowanie innych klubów. Do tej pory w kontekście przedstawiciela rocznika 2003 padała głównie nazwa Legii Warszawa.

Nie jest tajemnicą, że wicemistrz Polski przygląda się temu zawodnikowi i ma na niego konkretny plan. Ten zakłada przekwalifikowanie go na środkowego defensora.

Na razie nie wiadomo jednak, jak na całą sprawę zapatruje się sam zainteresowany.

W stolicy na razie jednak czekają, a z impasu mogą skorzystać inni. Jak wynika z informacji Weszlo.com, chrapkę na pozyskanie Polaka ma również Raków Częstochowa.

Mistrz kraju złożył już w tej sprawie zapytanie, podobnie, jak znaczna część Ekstraklasy i... Radomiak Radom.

To właśnie ta drużyna przejawia w tym momencie największą determinację w sprawie i jest gotowa wyłożyć na stół solidne pieniądze. Czy te jednak sprostają wymaganiom Kotwicy Kołobrzeg?

Drugoligowiec oczekuje bowiem za swojego asa pół miliona euro.

Cezary Polak rozegrał w tym sezonie łącznie 20 spotkań, a w nich miał trzy bramki oraz dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy