Raków Częstochowa: Wszystko idzie, jak należy. Wtedy powrót lidera

Raków Częstochowa: Wszystko idzie, jak należy. Wtedy powrót lidera fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: WP Sportowe Fakty

Raków Częstochowa na razie radzi sobie bez Iviego Lópeza, który udzielił wywiadu Piotrowi Koźmińskiemu z „WP Sportowe Fakty”. W nim podał ramowy termin powrotu na boisko.

Ivi López to zawodnik, bez którego jeszcze kilka miesięcy temu ciężko było wyobrazić sobie funkcjonowanie Rakowa Częstochowa. W trakcie okresu przygotowawczego doznał on jednak ciężkiej kontuzji.

Przy okazji starcia z Puszczą Niepołomice doszło w jego przypadku do zerwania więzadeł krzyżowych.

Od tamtej pory jest on wyłączony z gry i czeka go długa rekonwalescencja. Na ten temat wypowiedział się w rozmowie z Piotrem Koźmińskim na łamach „WP Sportowe Fakty”.

- Zabieg przeszedłem pomyślnie, a teraz walczę o powrót do zdrowia. Nigdy wcześniej nie miałem tak ciężkiej kontuzji, ale co zrobić, takie życie. Nie mam jednak żadnych wątpliwości: wrócę na boisko i znów będę w dobrej formie - stwierdził.

Rehabilitacja przebiega bardzo dobrze, a kiedy można spodziewać się powrotu Hiszpana na boisko?

- Pierwszą część rehabilitacji przechodzę w Hiszpanii. W okolicach września wracam do Polski i tam zaliczę finałową fazę rekonwalescencji. Zimą powinienem już dołączyć do zajęć z Rakowem, a na boisku widzę się w rundzie wiosennej. Tak wygląda mój plan - dodał.

Cały wywiad można zobaczyć w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy