Raków Częstochowa z ambitnymi planami ściągnięcia dwóch atakujących

Raków Częstochowa z ambitnymi planami ściągnięcia dwóch atakujących
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Raków Częstochowa planuje w krótszej oraz dłuższej perspektywie pozyskać jeszcze dwóch napastników - poinformował Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego”.

Przedstawiciele „Czerwono-Niebieskich” zostali zmuszeni do rozejrzenia się na rynku za nowym atakującym po tym, jak stało się jasne, że Oskar Zawada zdecydował się na kontynuowanie swojej przygody z futbolem w koreańskim Jeju United.

Klub z województwa śląskiego zamierzał początkowo wzmocnić swoje szeregi Mahirem Emrelim z Karabachu Agdam, ale nie zdołał dojść do porozumienia z dotychczasowym pracodawcą w kwestii wysokości kwoty odstępnego za 23-letniego zawodnika.

Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” uważa, że mimo to reprezentant Azerbejdżanu może ostatecznie i tak wylądować w Rakowie Częstochowa, ale najwcześniej nastąpi to po zakończeniu sezonu, kiedy to wygaśnięciu ulegnie jego dotychczasowe porozumienie z „Ogierami”.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że środkowy napastnik otrzymał propozycję nawiązania współpracy z polskim zespołem i do początku marca ma się do niej ustosunkować.

Emreli może pochwalić się piętnastoma zdobytymi bramkami w 22 rozegranych meczach w trwających rozgrywkach.

W międzyczasie umowę z „Czerwono-Niebieskimi” podpisał Jakub Arak i niewykluczone, że wkrótce będzie on rywalizował o miejsce w składzie nie tylko z Vladislavsem Gutkovskisem, ponieważ wysłannicy klubu szukają rosłego atakującego wśród graczy z kartą w ręku, aby mógł on w dalszej części sezonu wzmocnić rywalizację w drużynie prowadzonej przez Marka Papszuna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy