Raków Częstochowa z prezentem dla kibiców na święta. Ważny podpis [OFICJALNIE]

Raków Częstochowa z prezentem dla kibiców na święta. Ważny podpis [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Łączony ostatnio z transferem poza Ekstraklasę Fran Tudor podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa.

Dotychczasowa umowa Frana Tudora łączyła go z Rakowem Częstochowa do 30 czerwca 2024 roku. Nowa będzie ważna do połowy 2027.

Wicemistrz Polski odpowiedział tym samym na informacje przekazywane przez niemieckie media łączące 27-latka z przenosinami do Bundesligi. Klubem, który chciał go u siebie, najprawdopodobniej był Union Berlin. Wszystko wskazuje na to, że żadnego transferu nie będzie.

Tudor jest zawodnikiem Rakowa od stycznia 2020 roku. W jego barwach rozegrał do tej pory 118 meczów, notując osiem trafień i 27 asyst. W tym czasie Chorwat stał się bardzo ważną postacią zespołu, świetnie spisując się na prawym wahadle, chociaż bywał też wykorzystywany na środku obrony.

- Chcę powiedzieć wszystkim kibicom, że będę dalej dawał z siebie wszystko. Dziękuje za wsparcie, które otrzymałem przez ostatnie trzy lata. Cieszę się, że podpisałem kontrakt do 2027 roku. Mam nadzieję, że nadal będę czuł od Was taką samą energię i miłość - powiedział Tudor.

- Fran to dla nas bardzo ważny zawodnik, którego uniwersalność i inteligencja boiskowa pozwalają nam na różne warianty gry. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej, że zdecydował się na podpisanie wieloletniego kontraktu, ponieważ pokazuje to, że idziemy w dobrym kierunku i tworzymy bardzo dobre środowisko dla rozwoju piłkarzy. Wierzymy, że kolejne udane występy Frana dadzą wiele radości kibicom i przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne - przyznał Robert Graf, dyrektor sportowy Rakowa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy