Raków Częstochowa z transferem napastnika wewnątrz Ekstraklasy?!

Raków Częstochowa z transferem napastnika wewnątrz Ekstraklasy?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Raków Częstochowa przejawia zainteresowanie usługami Erika Expósito ze Śląska Wrocław - informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl. Hiszpan znajduje się też na radarze Modeny.

Nie jest tajemnicą, że Raków Częstochowa od dłuższego czasu rozgląda się za nowym napastnikiem. W kadrze drużyny prowadzonej przez Marka Papszuna są wprawdzie Sebastian Musiolik, Fabian Piasecki oraz Vladislavs Gutkovskis, ale to zbyt mało, by w przyszłości rywalizować na kilku frontach.

Sztab szkoleniowy liczy bowiem, że klubowe władze staną na wysokości zadania i jeszcze w zimie zapewnią transfer nowego atakującego.

Między innymi dlatego w ostatnich godzinach mówiło się o zainteresowaniu usługami utalentowanego Tomasza Pieńko. Złożono nawet w tej sprawie stosowną ofertę, ale ta została odrzucona przez Zagłębie Lubin.

Okazuje się jednak, że Raków nie zamierza rezygnować z transferów wewnątrz Ekstraklasy i tym razem na radar trafił kolejny gracz ligowego rywala, a jest nim Erik Expósito - donosi Tomasz Włodarczyk.

Hiszpan ma wprawdzie ważny kontrakt ze Śląskiem Wrocław, ale ten boryka się z kłopotami finansowymi, dlatego chce sprzedać swojego strzelca. Oczekuje za niego w związku z tym miliona euro.

Do tej pory mówiło się o 26-latku w kontekście Serie B i Modeny, ale w obliczu zainteresowania Rakowa, może dojść do zwrotu akcji. Tym bardziej że w ramach rozliczenia oferowany jest Sebastian Musiolik.

Expósito trafił do „Wojskowych” z UD Las Palmas latem 2019 roku. W tym sezonie rozegrał łącznie 18 meczów i w tym czasie zdobył sześć bramek oraz zanotował do tego dwie asysty.

Umowa wiąże go ze Śląskiem Wrocław do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy