Raków Częstochowa z wielkim wzmocnieniem w walce o mistrzostwo Polski?! „Gorąco w to wierzę”

Raków Częstochowa z wielkim wzmocnieniem w walce o mistrzostwo Polski?! „Gorąco w to wierzę” fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa uda się na obóz do Turcji, a w samolocie znajdzie się miejsce dla Iviego Lópeza. Kiedy ujrzymy Hiszpana ponownie w barwach mistrza kraju? Na ten temat wypowiedział się trener Dawid Szwarga.

Raków Częstochowa broni w tym sezonie tytułu mistrza Polski. Zespół, za którego wyniki odpowiada Dawid Szwarga, zajmuje w tabeli czwarte miejsce i ma na swoim koncie 32 punkty.

Strata do liderującego Śląska Wrocław to zatem dziewięć „oczek”, jednak drużyna spod Jasnej Góry ma mecz zaległy.

Zespołu Rakowa nie można zatem spisywać na straty. Tym bardziej że coraz bliżej powrotu jest gwiazdor i lider drużyny, czyli Ivi López.

Hiszpan w trakcie przedsezonowego obozu przygotowawczego zerwał więzadła krzyżowe i przez to jest wyłączony z gry. Kiedy wróci? Na ten temat wypowiedział się wspomniany Szwarga.

- Kiedy będzie gotów? To się okaże przy jego powrocie. Oczywiście cały czas monitorujemy Iviego, ale w takiej sytuacji ważne jest, by podejmować decyzje z dnia na dzień, czyli wtedy, gdy zawodnik wchodzi do pracy z zespołem.

- 27 stycznia Ivi pojawi się na obozie w Turcji, a następnie wraca z nami do Częstochowy i rozpoczyna przygotowania. Wierzę głęboko w to, że w tym sezonie skorzystamy z jego usług - stwierdził.

Ofensywny pomocnik trafił do Polski we wrześniu 2020 roku.

Od tamtej pory rozegrał łącznie 113 spotkań, a w nich może pochwalić się 49 golami oraz 30 asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy