Raków Częstochowa złożył ofertę za środkowego obrońcę

Raków Częstochowa złożył ofertę za środkowego obrońcę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński [SportoweFakty.wp.pl]

Artemijus Tutyškinas z Crotone znalazł się na celowniku Rakowa Częstochowa - informuje Piotr Koźmiński ze SportoweFakty.wp.pl.

18-letni Artemijus Tutyškinas do niedawna szkolił się w Escoli Varsovia, z którą rywalizował w Centralnej Lidze Juniorów. W poprzednim roku Litwin przeniósł się do Crotone, gdzie również występuje w juniorach. W sezonie 2021/2022 rozegrał 15 meczów w Primavera 2B i jeden w pucharze.

Mierzący 189 centymetrów wzrostu defensor znajdował się na celownikach czołowych polskich klubów już wcześniej i jak widać, nie straciły go one z oczu po przeprowadzce do Włoch. Zdaniem Piotra Koźmińskiego Tutyškinasa chce pozyskać Raków Częstochowa. Być może wkrótce wróci on do Polski.

Częstochowianie zaoferowali za młodego zawodnika 100 tysięcy euro.

Tutyškinas jest juniorskim i młodzieżowym reprezentantem Litwy, który we wrześniu poprzedniego roku zadebiutował w dorosłej kadrze swojego kraju. Obrońca zagrał w meczach z Włochami, Kuwejtem i Turcją.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy