Raków Częstochowa znalazł następcę Zawady?!

Raków Częstochowa znalazł następcę Zawady?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sport

Na celowniku Rakowa Częstochowa miał znaleźć się Mahir Emreli, o czym informuje „Sport”.

Wicelider Ekstraklasy może przystąpić do rundy wiosennej bez napastnika. Z klubem ma się rzekomo pożegnać wkrótce Oskar Zawada. Polak prawdopodobnie znajdzie zatrudnienie w Korei Południowej.

Z tego też powodu działacze Rakowa Częstochowa są zmuszeni do rozejrzenia się za nowym napastnikiem. Na ich radarze ponoć znalazł się Mahir Emreli.

Urodzony w Baku zawodnik nie jest dla fanów Ekstraklasy postacią anonimową. W ostatnich dniach mówiło się bowiem o nim w kontekście ewentualnych przenosin do Zagłębia Lubin.

Okazuje się jednak, że 23-latek może ostatecznie zakotwiczyć pod Jasną Górą. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, ale Marek Papszun chciałby go mieć do dyspozycji już teraz. Prawdopodobnie zatem trzeba będzie za niego zapłacić kilkaset tysięcy euro.

Emreli od lipca 2015 roku jest związany z Karabachem Agdam. W trwającym sezonie zanotował on łącznie 17 występów. Jego dorobek to dziesięć goli i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy