Randal Kolo Muani z dużym transferem po Mistrzostwach Świata?!

Randal Kolo Muani z dużym transferem po Mistrzostwach Świata?! fot. Eintracht Frankfurt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FussballTransfers.com

Randal Kolo Muani po Mistrzostwach Świata 2022 może opuścić Eintracht Frankfurt. Francuz szczególnym zainteresowaniem cieszy się w angielskiej Premier League - podaje FussballTransfers.com.

24-latek bardzo szybko zadomowił się w Niemczech, a wysoka forma zaowocowała powołaniem na mundial do Kataru. Podczas czempionatu środkowy napastnik także pokazuje się z dobrej strony.

Francuz otrzymał cały mecz od Didiera Deschampsa, gdy wybiegł w podstawowym składzie na potyczkę z Tunezją.

Poczynania tego zawodnika śledzi kilka większych klubów. Już latem interesowały się nim Liverpool czy Tottenham Hotspur.

Teraz „Orły” liczą, że gdy atakujący wróci z turnieju, uda się im solidnie zarobić. Mówi się o wycenie na poziomie 60, a nawet 80 milionów euro.

W tej chwili najmocniej śledzą go ekipy z Anglii, ale wraz z upływem czasu mogą pojawić się nowi chętni, jeszcze bardziej zdeterminowani od klubów Premier League.

Jak informuje FussballTransfers.com, najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada transfer po zakończeniu sezonu 2022/2023. Te doniesienia częściowo potwierdza „Bild”, pisząc o chęci kontynuowania współpracy jeszcze przez jakiś czas.

W jego trakcie Randal Kolo Muani do tej pory zgromadził 23 występy, zdobył osiem bramek i zanotował 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem OFICJALNIE: Patryk Klimala podpisał kontrakt z nowym klubem Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/01/2023] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy