Raphaël Varane wrócił do Realu Madryt, by po chwili opuścić ośrodek treningowy. Trwa wyczekiwanie na transfer

Raphaël Varane wrócił do Realu Madryt, by po chwili opuścić ośrodek treningowy. Trwa wyczekiwanie na transfer fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: GOL | Manchester Evening News

Real Madryt cały czas prowadzi rozmowy z Manchesterem United w sprawie sprzedaży Raphaëla Varane’a, a piłkarz jest już po słowie z Anglikami. Mając to na uwadze, dzisiaj Francuz jedynie przeszedł obowiązkowe testy medyczne po powrocie z urlopu, nie uczestnicząc w treningu.

Wszystko wskazuje na to, że klub oprócz Sergio Ramosa opuści jeszcze jego były partner z linii defensywnej. Po dekadzie spędzonej w jednym miejscu zapragnął on zmiany otoczenia, a możliwość przenosin do Premier League bardzo mu odpowiada.

Największe zainteresowanie 28-latkiem wykazują „Czerwone Diabły”, które od dłuższego czasu poszukiwały piłkarza mogącego stworzyć idealny duet stoperów z Harrym Maguire’em.

Mistrz świata z 2018 roku wyraził wstępną zgodę na całą operację i jak podaje „Manchester Evening News”, ustalenie warunków współpracy nie będzie żadnym problemem. Pewnie jest jednak to, że gracz zanotuje wzrost wynagrodzenia względem pensji otrzymywanej w stolicy Hiszpanii.

Oba kluby już pracują nad wypracowaniem porozumienia odnośnie kwoty transferu definitywnego. Finalnie powinniśmy być świadkami transakcji wartej około 50 milionów euro.

Tymczasem dzisiaj, zgodnie z planem, w ośrodku treningowym zameldował się Raphaël Varane. Gracz nie rozpoczął jednak ćwiczeń, a jedynie przeszedł testy medyczne po powrocie z urlopu i chwilę potem opuścił obiekt. Trwa zatem wyczekiwanie na „zielone światło” dotyczące podróży na Wyspy Brytyjskie.

79-krotny reprezentant „Trójkolorowych” w koszulce Realu Madryt rozegrał łącznie 360 spotkań, z czego 41 w poprzednim sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy