Rashford odrzucił ofertę!

Błażej Bembnista
Źródło: Daily Mail

Napastnik Manchesteru United Marcus Rashford kilka lat temu otrzymał ofertę z Liverpoolu.

18-latek, który w debiutanckim sezonie w Premier League zdobył trzy gole i zaliczył asystę, jako młodzik miał możliwość dołączenia do akademii "The Reds". Młody Anglik był wtedy piłkarzem Fletcher Moss Rangers. Rodzice Rashforda zdecydowali jednak, że pójdzie on śladami Wesa Browna i Danny'ego Welbecka, którzy przed przyjściem do "Czerwonych Diabłów" także uczyli się piłkarskiego rzemiosła w Fletcher Moss.

Przygoda napastnika z United rozpoczęła się w 2005 roku. Ponad dekadę później dostał on szansę gry w pierwszym zespole. Jego debiut w lidze będzie zapamiętany na długo - 18-letni gracz strzelił dwie bramki w starciu z Arsenalem, który ostatecznie przegrał na Old Trafford 3:2.