Ray Wilson nie żyje

Ray Wilson nie żyje
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Huddersfield Town

Nie żyje Ray Wilson. O śmierci 83-latka poinformował jego były klub, Huddersfield Town.

Wilson rozegrał w swojej karierze 63 spotkania w barwach reprezentacji Anglii. Jego nominalną pozycją była lewa obrona.

Urodzony w 1934 roku defensor był najstarszym piłkarzem w wyjściowym składzie Anglików w finale Mistrzostw Świata 1966 z RFN na Wembley (4:2). Miał wtedy 31 lat.

Od 1952 do 1964 roku Wilson był związany z Huddersfield. W późniejszych latach swojej kariery bronił również barw Evertonu, Oldham Athletic i Bradford.

Od 2004 roku cierpiał na chorobę Alzhaimera, która była prawdopodobnie przyczyną jego śmierci.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! Balotelli przejdzie testy medyczne. Jednak nie Brazylia! OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] OFICJALNIE: Cracovia ocenia sędziego Stefańskiego. Wytyka mu DZIESIĘĆ błędów i małżeństwo z fanką Wisły Kraków [WIDEO] Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy