Ray Wilson nie żyje

Ray Wilson nie żyje
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Huddersfield Town

Nie żyje Ray Wilson. O śmierci 83-latka poinformował jego były klub, Huddersfield Town.

Wilson rozegrał w swojej karierze 63 spotkania w barwach reprezentacji Anglii. Jego nominalną pozycją była lewa obrona.

Urodzony w 1934 roku defensor był najstarszym piłkarzem w wyjściowym składzie Anglików w finale Mistrzostw Świata 1966 z RFN na Wembley (4:2). Miał wtedy 31 lat.

Od 1952 do 1964 roku Wilson był związany z Huddersfield. W późniejszych latach swojej kariery bronił również barw Evertonu, Oldham Athletic i Bradford.

Od 2004 roku cierpiał na chorobę Alzhaimera, która była prawdopodobnie przyczyną jego śmierci.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy