RB Lipsk chce pozyskać rewelację LaLigi po okazyjnej cenie

RB Lipsk chce pozyskać rewelację LaLigi po okazyjnej cenie fot. Pximages/SIPA USA/PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Relevo.com

Na rynku transferowym błyskawicznie wzrosły notowania Bryana Zaragozy. Piłkarzem Granady mocno zainteresowane są RB Lipsk i Brentford – donosi Relevo.com.

Jedna trzecia sezonu LaLigi za nami. Dotychczas w tabeli można zaobserwować ciekawe zjawisko, w którym walczące o mistrzostwo FC Barcelonę, Real Madryt i Atlético Madryt godzi Girona, przywdziewając plastron lidera.

Na drugim biegunie zestawienia pod skorupą także można wygrzebać pewien skarb. W Granadzie, plasującej się na przedostatnim 19. miejscu, swoimi umiejętnościami ponad cały zespół wybija się wspomniany Zaragoza.

Pod względem indywidualnym skrzydłowy to jedna z najbardziej wyróżniających się postaci w rozgrywkach. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby: pięć goli (dwa strzelone Barcelonie) plus dwie asysty po 13 kolejkach.

Zawodnik ciągnący za sobą ciężki wóz może zostać uwolniony już tej zimy. Jak raportuje portal Relevo.com, w kolejce po tegorocznego debiutanta w reprezentacji Hiszpanii ustawiły się RB Lipsk i Brentford.

Niewykluczone, że grono zainteresowanych jeszcze bardziej się poszerzy w związku z kuszącą klauzulą wykupu zapisaną w kontrakcie.

Okazuje się bowiem, że w celu pozyskania 22-latka wystarczy zadeklarować kwotę w wysokości 14 milionów euro.

Działacze Granady robią wszystko, co w ich mocy, aby skłonić piłkarza do odnowienia warunków współpracy, przy okazji przerabiając zapis kwoty odstępnego.

W szatni ponoć panuje jednak przekonanie, że przed upływem stycznia Zaragoza zechce ewakuować się z Estadio Nuevo Los Cármenes na rzecz ambitniejszego projektu.

Umowa między stronami obowiązuje do końca czerwca 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy