Real i Barcelona chcą Zapatera

Real i Barcelona chcą Zapatera
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.sport.es

Alberto Zapater, środkowy pomocnik Realu Saragossa znalazł się podobno na liście życzeń dwóch czołowych hiszpańskich klubów, Realu Madryt i FC Barcelony, informację tą podał agent piłkarza.<br><br> Zapater jest(...)

Alberto Zapater, środkowy pomocnik Realu Saragossa znalazł się podobno na liście życzeń dwóch czołowych hiszpańskich klubów, Realu Madryt i FC Barcelony, informację tą podał agent piłkarza.

Zapater jest prawdziwym liderem klubu z La Romareda, który m.in. dzięki pomocy wychowanka walczy w tym sezonie o Europejskie Puchary.

Zapater w ubiegłym roku przedłużył kontrakt z Realem Saragossa do 2010 roku. Jest w nim wpisana klauzula odejścia - 10 mln euro. Wysoka forma 22 - letniego piłkarza przyciągnęła uwagę potentantów ligi hiszpańskiej. Gdize zagra w następnym sezonie? Prawdopodobnie dowiemy się dopiero po zakończeniu obecnych rozgrywek.

Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy