Real Madryt, Barcelona, Chelsea i Bayern walczą o Mellameda

Real Madryt, Barcelona, Chelsea i Bayern walczą o Mellameda
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: El Desmarque | Gianluca Di Marzio

Nico Melamed znalazł się w kręgu zainteresowań Realu Madryt, Barcelony, Chelsea oraz Bayernu Monachium - informują media.

Utalentowany środkowy pomocnik miał być stopniowo wprowadzany do pierwszego zespołu Espanyolu w trwającym sezonie. Ten nie przebiegał jednak do tej pory po myśli wszystkich osób związanych z klubem, który przed zawieszeniem rozgrywek znajdował się w strefie spadkowej LaLigi.

Z tego też powodu sztab szkoleniowy ekipy z Estadi Cornellà-El Prat wycofał się z pomysłu wystawiania 18-latka i zesłał go do rezerw, gdzie w dotychczas 27 rozegranych meczach na poziomie Segunda División B - Grupo III strzelił siedem bramek i prezentował się na tyle przyzwoicie, że zwrócił na siebie uwagę wysłanników takich ekip jak Real Madryt, FC Barcelona, Chelsea oraz Bayern Monachium.

Największą determinacją z grona wymienionych klubów mają wykazywać się „Królewscy”, który liczą, że w przypadku wznowienia zmagań i spadku Espanyolu zdołają nakłonić piłkarza do przeprowadzki do stolicy Hiszpanii.

Ewentualny koszt transferu młodzieżowego reprezentanta kraju nie powinien przekroczyć sumy opiewającej na dwa miliony euro, mimo że klauzula jego wykupu ma opiewać na osiem milionów euro.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy