Real Madryt: Florentino Pérez szczerze o Kylianie Mbappé, Cristiano Ronaldo i Sergio Ramosie

Real Madryt: Florentino Pérez szczerze o Kylianie Mbappé, Cristiano Ronaldo i Sergio Ramosie fot. FotoPyK
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: El Chiringuito

Florentino Pérez był w ostatnich dniach bardzo rozchwytywany przez media, poza tematem Superligi znalazł jednak chwilę, by wypowiedzieć się o planach Realu Madryt.

Superliga tak jak niespodziewanie nagle się zrodziła, tak też szybko zdaje się upadać. W związku z tym Florentino Pérez miał sporo pracy, z racji, iż przyjął rolę prezydenta nowopowstałych rozgrywek. Ostatnie dni były bardzo intensywne w tej kwestii, ale „El Chiringuito” skorzystało z okazji i wypytało prezesa Realu Madryt o plany klubu na rynku transferowym.

Na wstępnie działacz został zapytany o przyszłość Kyliana Mbappé, który od kilku sezonów jest nieustannie łączony z „Królewskimi”.

- Mbappé? Spotkaliśmy się tu, by rozmawiać o Superlidze, za osiem lat porozmawiamy sobie o czymś innym. Teraz musimy nosić maski dla naszego zdrowia, a i tak słyszę ciągle „podpisz Mbappé”. Co mam powiedzieć? Nie martwcie się... - zaczął Pérez, po czym jednak dodał:

- Prawda jest taka, że to bardzo dobry piłkarz. W Madrycie potrzebujemy zmian. Ale nie mówię o Mbappé. Wygraliśmy wiele rzeczy, wiele się wydarzyło. Nie rozmawiałem z nim... Przynajmniej dzisiaj! To oczywiście żart. Mogę zapewnić, że nie rozmawialiśmy od lat. Wiem tylko tyle, co przeczytam w prasie.

Prezydent madrytczyków został również zapytany o dwie legendy klubu - Cristiano Ronaldo oraz Sergio Ramosa. O tym pierwszym po cichu spekulowano w kontekście potencjalnego powrotu, natomiast w przypadku defensora, coraz więcej wskazuje na to, że nie przedłuży on swojego kontraktu i zmieni latem pracodawcę na takiego, który spełni jego oczekiwania finansowe.

- Cristiano Ronaldo? On nie wróci. Ma kontrakt z Juventusem. Nie byłoby dla niego sensu, żeby do nas wracał. Szczerze go uwielbiam, dał nam bardzo dużo.

- Ramos? Kocham go, ale jesteśmy w bardzo złej sytuacji. Musimy być realistami. Wszyscy się teraz w takiej znajdujemy. Nie powiedziałem, że on odejdzie. Skupiamy się jednak na końcówce sezonu, później zobaczymy co dalej. Wiele może się wydarzyć. Najpierw koniec tego sezonu. Rozmawiamy z wieloma piłkarzami i spora część z nich zgadza się na obniżenie zarobków. Niektórzy już to zrobili, szczególnie dwójka, która już od nas odeszła, Jović i Ødegaard. Ramos w zeszłym roku przystał na naszą propozycję. W tym jest w innej sytuacji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy