Real Madryt i Juventus znajdą się w gotowości. Ciekawy obrońca wchodzi na rynek w ramach wolnego transferu
2024-10-22 23:45:31; Aktualizacja: 1 rok temu
Luiz Felipe rozwiąże lada chwila kontrakt z Al-Ittihad i znajdzie się na rynku transferowym z kartą w ręku - informuje Matteo Moretto z Relevo.com. Być może z dostępności solidnej klasy defensora zdecydują się skorzystać Real Madryt czy Juventus.
Były młodzieżowy reprezentant Brazylii i jednokrotny reprezentant Włoch cieszył się swego czasu zainteresowaniem takich marek, jak FC Barcelona, AC Milan czy Inter Mediolan.
Ci ostatni przegrali niespodziewanie rywalizację o jego względy z Betisem, gdzie trafił w ramach wolnego transferu latem 2022 roku z Lazio. W barwach drużyny z Andaluzji prezentował się bardzo solidnie. W związku z tym zdecydował się przed rokiem przystać na lukratywne warunki nawiązania współpracy z Al-Ittihad.
Luis Felipe nie może jednak odczuwać satysfakcji z dotychczasowego pobytu zaliczonego w saudyjskim zespole, gdzie trafił za 22 miliony euro. W pierwszym sezonie nie osiągnął z nim oczekiwanych sukcesów. Popularne
Z kolei w trwającym nabawił się w pierwszej serii gier kontuzji uda, co spotkało się z natychmiastową reakcją władz klubu w postaci sprowadzenia Danilo z PSG oraz wykreślenia 27-latka z listy uprawnionych do udziału w Saudi Pro League ze względu na limit obcokrajowców.
Środkowy obrońca nie ukrywał rozczarowania zaistniałym faktem, ale w obliczu tego, że znalazł się w beznadziejnej sytuacji postanowił poczekać na wykonanie ruchu w postaci rozwiązania współpracy z Al-Ittihad.
Matteo Moretto z Relevo.com przekonuje, że prace na tym polu weszły w ostatni etap i Włoch znajdzie się lada chwila na piłkarskim bezrobociu.
Zapewne nie przyjdzie mu na nim zbyt długo pozostać, ponieważ może spróbować wykorzystać okazję do załatania dziur oraz uzupełnienia kadry w Realu Madryt czy Juventusie, gdzie poszczególni gracze formacji defensywnej zmagają się z większymi lub mniejszymi kłopotami zdrowotnymi.







![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)

![Ten gest mówi wszystko! Za to Lamine Yamal przeprosił Roberta Lewandowskiego [WIDEO]](img/photos/114540/170x113/lamine-yamal.jpg)


![Opóźniony, ale jest awans! FC Barcelona gra dalej [WIDEO]](img/photos/114539/170x113/lamine-yamal.jpg)




![Ten gest mówi wszystko! Za to Lamine Yamal przeprosił Roberta Lewandowskiego [WIDEO]](img/photos/114540/90x60/lamine-yamal.jpg)


![Opóźniony, ale jest awans! FC Barcelona gra dalej [WIDEO]](img/photos/114539/90x60/lamine-yamal.jpg)








