Real Madryt interesuje się obrońcą Lyonu.

Real Madryt interesuje się obrońcą Lyonu.
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Zespół Realu Madryt chce pozyskać obrońcę reprezentacji Francji - Adibala występującego na pozycji bocznego obrońcy w zespole mistrza Francji. Po nieudanej próbie sprowadzenia Zambrotty, trener zespołu z Madryt(...)

Zespół Realu Madryt chce pozyskać obrońcę reprezentacji Francji - Adibala występującego na pozycji bocznego obrońcy w zespole mistrza Francji. Po nieudanej próbie sprowadzenia Zambrotty, trener zespołu z Madrytu zdecydował się kupić Adibala, proponując za Niego sumę 10 mln euro. Kwota ta została jednak odrzucona przez kierownictwo Lyonu. Ale Real nie daję za wygraną i chce wznowić rozmowy w sprawie transferu tego obrońcy.
Więcej na temat: Hiszpania Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy