Real Madryt: Isco czuje się oszukany i chce… odejść

Real Madryt: Isco czuje się oszukany i chce… odejść fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Za Realem Madryt już dziesięć spotkań, a Isco wciąż nie odgrywa ważnej roli w zespole. To sprawia, że obecnie w głowie ma on jedynie jak najszybsze odejście z klubu - donosi „AS”.

Podczas okresu przedsezonowego Carlo Ancelotii stawiał na 29-latka, a Hiszpan pokazywał się z całkiem niezłej strony. W związku z tym wydawało się, że zawodnik w szybkim tempie może odzyskać pod wodzą włoskiego szkoleniowca istotną rolę w zespole.

Kiedy rozpoczęły się rozgrywki, Isco niespodziewanie wylądował jedynie na ławce rezerwowych. Następnie co prawda otrzymał dwa razy szansę, ale były to spowodowane nieobecnością Luki Modricia. Teraz do dyspozycji 62-latka jest ponadto Toni Kroos, a sytuacja pomocnika obdarzonego dużymi umiejętnościami technicznymi skomplikowała się jeszcze mocniej.

38-krotny reprezentant „La Furia Roja” nie rozegrał ani minuty w Lidze Mistrzów, a w LaLidze nie jest nawet pierwszym piłkarzem do wejścia. W efekcie zaczął on ponownie zastanawiać się nad swoją przyszłością.

Jak podaje „AS”, aktualnie w głowie Isco jest jedna myśl: odejście z klubu. Mając na uwadze fakt, że jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku, nie można wykluczyć, że do transferu dojdzie już w styczniu.

Hiszpan wciąż przykuwa wzrok kilku ekip. Są to głównie przedstawiciele włoskiej piłki, jak AC Milan czy Juventus.

Bilans rozgrywającego z trwającej kampanii to sześć spotkań i jedna asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy