Real Madryt: Lucas Vázquez odrzucił hitową ofertę z LaLigi

Real Madryt: Lucas Vázquez odrzucił hitową ofertę z LaLigi fot. Brais Seara / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Lucas Vázquez cały czas liczy na pozostanie w Realu Madryt. Tymczasem propozycję przenosin złożyło mu Atlético Madryt - informuje „AS”.

29-latek od kilku miesięcy naciska na władze „Los Blancos”, aby dały mu podwyżkę. Hiszpan jest zdania, że zasłużył na wyższe wynagrodzenie nie tylko z powodu swojej dobrej postawy, ale i faktu, że przez wiele sezonów był on jednym z najsłabiej opłacanych graczy w zespole.

Pierwsza oferta Realu Madryt nie dość, że nie gwarantowała wzrostu pensji, to przewidywała obniżkę o 10 procent. Tym samym wielce prawdopodobne wydawało się rozstanie obu stron.

W kolejce po nominalnego prawoskrzydłowego ustawiły się Bayern Monachium, Paris Saint-Germain czy AC Milan, a niedawno do tej listy dołączyło Atlético Madryt.

Jak donosi „AS”, ekipa, której trenerem jest Diego Simeone, czyli człowiek bardzo ceniący pracowitych piłkarzy, złożyła Lucasowi Vázquezowi oficjalną propozycję. Dziewięciokrotny reprezentanta „La Furia Roja” bez chwili zawahania zdecydował się jednak ją odrzucić, co ma związek z faktem, że jest on wychowankiem drużyny z Estadio Santiago Bernabéu.

Dziennik jednocześnie podaje, że na dzisiaj najbliżej pozyskania wszechstronnego gracza są „Rossoneri”, którzy zabiegają o niego już od dawna. Możliwość gry w Serie A w pełni trafia do piłkarza i jeśli nie uda mu się ostatecznie porozumieć z „Królewskimi”, to można przewidywać, że niemal na pewno skończy on na San Siro.

Nie tak dawno pracodawca Hiszpana znanego ze swojej wytrzymałości miał złożyć nową ofertę, która oscyluje wokół pięciu milionów euro przy kontrakcie ważnym do połowy 2024 roku. W ten sposób strony zbliżyły się do wypracowania konsensusu.

Vázquez w trwającym sezonie, w którym z uwagi na uraz kolana najprawdopodobniej już nie zagra, wystąpił 34 razy. W tym czasie zdobył on dwie bramki i posłał osiem ostatnich podań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy