Real Madryt: Marcelo przegapi mecz z Eibarem

Real Madryt: Marcelo przegapi mecz z Eibarem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Marca

Hiszpańskie media donoszą, że Marcelo nie weźmie udziału w nadchodzącym meczu z Eibarem.

Brazylijczyk zaprezentował wczoraj doskonałą formę w akcjach ofensywnych, czego efektem były dwie asysty w rywalizacji z Galatasaray. Pod koniec pierwszej połowy poczuł jednak pewien dyskomfort związany z urazem mięśniowym i dlatego Zinédine Zidane postanowił nie ryzykować, a miejsce 31-latka na boisku zajął Ferland Mendy.

„Marca” donosi, że doświadczonemu zawodnikowi nic poważnego się nie stało, ale „Zizou”, tak jak ma to w zwyczaju, da mu czas na dojście do pełni sił. Tym samym, jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, Marcelo zabraknie w składzie na mecz z Eibarem. Pod jego nieobecność wówczas z pewnością zagra były gracz Olympique’u Lyon.

Dodajmy jednocześnie, że jutro 58-krotnego reprezentanta „Canarinhos” czekają badania, który dadzą ostateczną odpowiedź na temat jego stanu zdrowia. Niemniej na tę chwilę nic nie wskazuje na to, aby w najbliższą sobotę miał on wyjść w podstawowym składzie.

Marcelo w obecnym sezonie brał udział w ośmiu meczach, a swoją obecność zaznaczył trzema asystami. Brazylijczyk trykot „Los Blancos” łącznie przywdziewał 494 razy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy