Real Madryt nie zakończył okna. Czterech piłkarzy do odejścia i możliwy transfer napastnika

2022-07-25 19:53:00; Aktualizacja: 1 rok temu
Real Madryt nie zakończył okna. Czterech piłkarzy do odejścia i możliwy transfer napastnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Cadena SER

Real Madryt wciąż chce pożegnać się z kilkoma zawodnikami ze swojej obecnej kadry - informuje Cadena SER.

Tego lata szeregi Realu Madryt opuścili już Marcelo, Isco, Gareth Bale, Luka Jović, Takefusa Kubo czy Víctor Chust. Na tym jednak na pewno się nie skończy, a przynajmniej tego chcą działacze „Królewskich”. Tylko spośród ofensywnie usposobionych zawodników władze madryckiego klubu chcieliby pożegnać się z Marco Asensio, Danim Ceballosem, Mariano Díazem oraz Borją Mayoralem.

Sytuacja każdego z tych zawodników prezentuje się różnie. Już bardzo blisko odejścia z Realu jest Mayoral, którym interesuje się Getafe. Kluby mają być o krok od pełnego porozumienia w sprawie transferu wartego 10 milionów euro.

Inaczej sprawa ma się chociażby z Mariano. Po napastnika zgłosił się co prawda Real Valladolid, który chce go wypożyczyć, ale zdaniem Cadena SER podejście jednokrotnego reprezentanta Dominikany jest takie, że raczej chce zostać w Madrycie i skorzysta tylko z naprawdę interesującej oferty.

W przypadku Asensio i Ceballosa ostatnio nie pojawiały się nowe informacje transferowe.

Cadena SER podkreśla, że jeżeli Real rozstanie się z przynajmniej dwoma z tych czterech piłkarzy, pozyska nowego napastnika. Ten nie został na razie wybrany, ale poszukiwany profil to około 30 lat, niewysoka cena i potencjał na strzelenie 10-12 goli w sezonie.