Real Madryt nie zatrzyma młodego napastnika

Real Madryt nie zatrzyma młodego napastnika fot. Bayer 04 Leverkusen
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Mimo że Iker Bravo bardzo chciał zostać w Realu Madryt, to nie będzie mu dane. W klubie już zapadła decyzja o zakończeniu współpracy po sezonie 2023/2024 - podaje Relevo.com.

Środkowy napastnik otrzymał od hiszpańskiego giganta drugą szansę, kiedy przedłużono jego wypożyczenie, ale zupełnie jej nie wykorzystał. Radził sobie w rezerwach na tyle słabo, że sam poprosił o przeniesienie do zespołu U-19. To posłużyło jako pretekst do decyzji o niekontynuowaniu współpracy.

Mimo strzelenia dla ekipy prowadzonej przez Álvaro Arbeloę piętnastu goli, w klubie uznano, że w wieku dziewiętnastu lat powinno się wymagać od piłkarza znacznie więcej.

Real Madryt zapewnił sobie opcję wykupu za kwotę ośmiu-dziesięciu milionów euro. Już jednak wiadomo, że z niej nie skorzysta.

Iker Bravo bardzo liczył na możliwość pozostania w stolicy Hiszpanii, wobec czego jest to dla niego duży cios.

Relevo.com donosi, że atakujący został poinformowany o rozstaniu, a jego otoczenie szuka mu nowego klubu. Opcjami są Portugalia, Niemcy, Hiszpania oraz Włochy.

Teoretycznie wychowanek FC Barcelony mógłby wrócić do Bayeru Leverkusen, który dopiero co zapewnił sobie mistrzostwo Niemiec. Przeciwny temu jest sam zawodnik, a powodem tego są złe doświadczenia z dotychczasowej przygody.

Umowa Bravo z „Aptekarzami” obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku.

***

10 milionów dolarów! Real Madryt złożył ofertą nieoczekiwanego transferu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję OFICJALNIE: Thiago Motta podjął decyzję Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] Lech Poznań potwierdził rozstanie z drugim piłkarzem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Cracovia czyści. Odchodzi pięciu piłkarzy OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League OFICJALNIE: Julen Lopetegui wraca do Premier League Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup Vincent Kompany wskoczy na podium najdroższych trenerów świata? Bayern Monachium negocjuje wykup OFICJALNIE: Artur Sobiech odchodzi z Lecha Poznań OFICJALNIE: Artur Sobiech odchodzi z Lecha Poznań Erik Expósito zapytany o swoją przyszłość Erik Expósito zapytany o swoją przyszłość

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy