Real Madryt: Ochroniarze obstawią domy piłkarzy w trakcie meczów

Real Madryt: Ochroniarze obstawią domy piłkarzy w trakcie meczów
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: El Chiringuito

Real Madryt ma już dość fali włamań do domów zawodników i zainwestował w ochronę dobytku swoich graczy.

Włamywanie się do domów piłkarzy to w Hiszpanii prawdziwa plaga w ostatnich latach. Bandyci zazwyczaj wybierają czas, kiedy zawodnika nie ma w domu, ponieważ rozgrywa właśnie mecz. Wtedy wchodzą do domu i bez większych problemów zgarniają kosztowności, a ofiarami takiego procederu stali się między innymi Jordi Alba, Karim Benzema, Álvaro Morata, Gerard Piqué czy Kevin-Prince Boateng. Do tej listy ostatnio dołączył również Casemiro.

Brazylijczyk grał w derbach Madrytu, podczas gdy jego żona i dziecko były w domu. Wtem do budynku wtargnęli włamywacze, którzy, szczęście w nieszczęściu, zainteresowali się jedynie kosztownościami. Real Madryt ma już jednak dość podobnych sytuacji i postanowił coś z tym zrobić.

Jak informuje „El Chiringuito”, klub wyszedł z pomocą dla swoich piłkarzy i specjalnie wynajął firmę ochroniarską. Ta ma obstawiać domy zawodników „Królewskich” w trakcie meczów. Madrytczycy liczą, że dzięki temu uda się odstraszyć włamywaczy i w końcu zakończyć ten proceder.

Na osiedlach zamieszkiwanych przez piłkarzy zazwyczaj funkcjonuje monitoring, niektórzy zawodnicy inwestują nawet w dodatkowe kamery na swojej posesji, to jednak pozwala jedynie potencjalnie zidentyfikować sprawcę. Real Madryt chce zadziałać odważniej i pomóc swoim graczom w pełni skoncentrować się na rozgrywanym meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy