Real Madryt przeprowadzi dwa hitowe transfery z Borussii Dortmund?! Duet przyszłości

Real Madryt przeprowadzi dwa hitowe transfery z Borussii Dortmund?! Duet przyszłości
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Real Madryt wyraził zainteresowanie możliwością nawiązania współpracy z Giovannim Reyną - uważa „Marca”.

Przedstawiciele „Królewskich” nie wykazali się jakąkolwiek aktywnością w trakcie letniego okna transferowego i nie wzmocnili kadry pierwszego zespołu żadnym nowym zawodnikiem poza powracającymi z wypożyczeń - Martinem Ødegaardem, Álvaro Odriozolą i Andrijem Łuninem. Taka sytuacja w szeregach mistrza Hiszpanii miała miejsce po raz pierwszy od 1980 roku i była spowodowana kryzysem wywołanym przez pandemię koronawirusa.

Władze Realu Madryt wierzą jednak głęboko w to, że za niespełna dwanaście miesięcy będą należeć do jednych z wiodących graczy na rynku i dlatego w mediach możemy się już spotkać z nazwiskami piłkarzy, którzy mają dla nich stanowić główne cele transferowe.

W tym aspekcie listę ekipy z Estadio Santiago Bernabéu otwierają Kylian Mbappé oraz Erling Braut Håland. Nie są to naturalnie jedyni zawodnicy znajdujący się w orbicie zainteresowań „Królewskich”.

Dziennikarze „Marki” uważają, że poza nimi mistrz Hiszpanii uważnie przygląda się postępom robionym przez klubowego kolegę drugiego z nich - Giovanniego Reynę.

Amerykanin udanie rozpoczął obecne rozgrywki od strzelenia dwóch goli oraz zaliczenia czterech asyst w pięciu rozegranych spotkaniach.

W efekcie wartość młodzieżowego reprezentanta Stanów Zjednoczonych stale rośnie, podobnie jak grono obserwujących go klubów. 17-latek nie zamierza jednak na razie ruszać się z Borussii Dortmund i sama ekipa z Signal Iduna Park nie przejawia chęci do przedwczesnego zakończenia z nim współpracy, dlatego przynajmniej na razie nic nie wskazuje na to, aby utalentowany skrzydłowy miał przed startem nowego sezonu zmienić pracodawcę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy