Real Madryt: Przyszłość Luki Modricia niejasna. Klub czeka na decyzje dwóch zawodników

Real Madryt: Przyszłość Luki Modricia niejasna. Klub czeka na decyzje dwóch zawodników fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Marca

Luka Modrić nie może być pewny swojej dalszej przyszłości w Realu Madryt. Przedłużenie jego kontraktu zależy od decyzji Toniego Kroosa i... Jude'a Bellinghama - podaje „Marca”.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Luka Modrić jest pewniakiem do otrzymania nowej umowy. Futbol nie lubi jednak przestoju, więc sytuacja Chorwata nagle się zupełnie zmieniła.

37-letni pomocnik po powrocie z Mistrzostw Świata nie prezentuje najlepszej formy. Niestrudzony Chorwat wyraźnie nie wytrzymał wysokiego tempa sezonu, dlatego w ostatnich kolejkach pełnił głównie rolę zmiennika. Miejsce zdobywcy Złotej Piłki z 2018 roku zajął Dani Ceballos, zbierający dobre recenzje.

Na ten moment nie wiadomo, jaka przyszłość czeka doświadczonego rozgrywającego. Oczywiście, on sam chciałby zostać na Estadio Santiago Bernabeu. To dla niego absolutny priorytet, niezależnie od kwestii finansowych.

Jak podaje „Marca”, zarząd Realu Madryt liczy się z tym, że ktoś z dwójki Modrić-Kroos odejdzie.

Niemiec jeszcze nie podjął decyzji w sprawie swojej dalszej kariery. 33-latek wstrzymywał dalsze rozmowy z klubem, rozważając nawet zakończenie kariery. Były reprezentant kraju znajduje się jednak w innym położeniu, gdyż, jeśli wyrazi taką wolę, to z automatu otrzyma nową umową. Chorwat już nie.

„Królewscy” nadal liczą, że uda im się przekonać do transferu Jude'a Bellinghama, na którego mają już przeznaczone środki. Przyjście Anglika do Madrytu wywoła ścisk w środkowej formacji stołecznej drużyny.

Przyszłość Modricia jest zatem uzależniona od decyzji Kroosa i Bellinghama. Jeśli obydwaj założą w przyszłej kampanii trykot Realu, to dla 37-letniego wychowanka NK Zadar zabraknie na Avenida de Concha Espina miejsca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Legia Warszawa ma chętnego na niechcianego obrońcę. Jeden warunek Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Bartosz Białek nie przekonał. Musi szukać nowego klubu Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni Lionel Messi z wyznaczonym deadline'em. Wtedy wszystko się wyjaśni José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam José Mourinho: Niczego przed klubem nie ukrywam Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/06/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy