Real Madryt: Przyszłość Luki Modricia niejasna. Klub czeka na decyzje dwóch zawodników

Real Madryt: Przyszłość Luki Modricia niejasna. Klub czeka na decyzje dwóch zawodników fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Marca

Luka Modrić nie może być pewny swojej dalszej przyszłości w Realu Madryt. Przedłużenie jego kontraktu zależy od decyzji Toniego Kroosa i... Jude'a Bellinghama - podaje „Marca”.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Luka Modrić jest pewniakiem do otrzymania nowej umowy. Futbol nie lubi jednak przestoju, więc sytuacja Chorwata nagle się zupełnie zmieniła.

37-letni pomocnik po powrocie z Mistrzostw Świata nie prezentuje najlepszej formy. Niestrudzony Chorwat wyraźnie nie wytrzymał wysokiego tempa sezonu, dlatego w ostatnich kolejkach pełnił głównie rolę zmiennika. Miejsce zdobywcy Złotej Piłki z 2018 roku zajął Dani Ceballos, zbierający dobre recenzje.

Na ten moment nie wiadomo, jaka przyszłość czeka doświadczonego rozgrywającego. Oczywiście, on sam chciałby zostać na Estadio Santiago Bernabeu. To dla niego absolutny priorytet, niezależnie od kwestii finansowych.

Jak podaje „Marca”, zarząd Realu Madryt liczy się z tym, że ktoś z dwójki Modrić-Kroos odejdzie.

Niemiec jeszcze nie podjął decyzji w sprawie swojej dalszej kariery. 33-latek wstrzymywał dalsze rozmowy z klubem, rozważając nawet zakończenie kariery. Były reprezentant kraju znajduje się jednak w innym położeniu, gdyż, jeśli wyrazi taką wolę, to z automatu otrzyma nową umową. Chorwat już nie.

„Królewscy” nadal liczą, że uda im się przekonać do transferu Jude'a Bellinghama, na którego mają już przeznaczone środki. Przyjście Anglika do Madrytu wywoła ścisk w środkowej formacji stołecznej drużyny.

Przyszłość Modricia jest zatem uzależniona od decyzji Kroosa i Bellinghama. Jeśli obydwaj założą w przyszłej kampanii trykot Realu, to dla 37-letniego wychowanka NK Zadar zabraknie na Avenida de Concha Espina miejsca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Legia Warszawa złowi nowego pomocnika w Championship?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy