Real Madryt: Reinier może trafić do Realu Valladolid

Real Madryt: Reinier może trafić do Realu Valladolid fot. Reinier I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: COPE

Reinier może zostać wypożyczony z Realu Madryt do Realu Valladolid - podaje COPE.

18-letni ofensywny pomocnik wie, że w przyszłym sezonie może mieć problemy z graniem w zespole „Królewskich”. Opcją są czasowe przenosiny do innego klubu. Po Reiniera zgłosiło się już kilka drużyn z LaLiga. Brazylijczyk od razu odrzucił niektóre oferty ze względu na styl gry danej ekipy. Propozycją, która zainteresowała go najbardziej, jest ta przedstawiona przez Real Valladolid.

Sprawę może dodatkowo ułatwić fakt, iż prezydentem tego klubu jest związany w przeszłości z „Królewskimi” Brazylijczyk Ronaldo.

Reinier ma również oferty spoza LaLiga, ale raczej chce zostać na Pówyspie Iberyjskim. Taki ruch zalecają mu też władze Realu Madryt. Chciałyby one bowiem, żeby 18-latek z czasem mógł starać się o hiszpańskie obywatelstwo.

Brazylijczyk trafił do Madrytu zimą. Od tamtej pory rozegrał trzy mecze w rezerwach Realu. Zdobył dwie bramki i zanotował asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy