Real Madryt: Wypadł z gry zanim jeszcze wrócił do treningów. Karim Benzema zarażony koronawirusem [OFICJALNIE]

Real Madryt: Wypadł z gry zanim jeszcze wrócił do treningów. Karim Benzema zarażony koronawirusem [OFICJALNIE] fot. Bukharev Oleg / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Real Madryt | Twitter

Real Madryt poinformował o skierowaniu na izolację domową Karima Benzemy. Francuz zmaga się z koronawirusem.

Dzisiaj najlepszy strzelec „Los Blancos” w trzech poprzednich sezonach miał zakończyć urlop i stawić się na obozie przygotowawczym do przyszłych rozgrywek. Nim wylądował w Madrycie, otrzymał jednak pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2 w organizmie. Z infekcją zmaga się on po raz pierwszy .

W efekcie powrót Karima Benzemy do treningów nieco się opóźni. Ćwiczenia grupowe będzie mógł rozpocząć dopiero wtedy, gdy uzyska dwa negatywne rezultaty badań PCR.

33-latek jest pierwszym graczem Realu Madryt, który został wykluczony z gry przez koronawirusa już po zakończeniu kampanii 2020/2021.

„Los Blancos” w najbliższą niedzielę rozegrają premierowy sparing, a ich rywalem będzie Rangers FC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy