Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem

Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem fot. PhotoLondonUK / shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Real Madryt rozważa transfer bramkarza. Do operacji miałoby dojść latem 2024 roku - informuje Relevo.com.

Ubiegłego lata „Królewscy” rozglądali się za nowym golkiperem, ponieważ Andrij Łunin nie wzbudzał zaufania u Carlo Ancelottiego. Ostatecznie zapadła decyzja o rozpoczęciu sezonu z tymi samymi zawodnikami.

Plany uległy zmianie, kiedy poważnej kontuzji doznał Thibaut Courtois. Wówczas pozyskany został Kepa Arrizabalaga.

Włoski szkoleniowiec jest bardzo zadowolony z usług Hiszpana, ale nie wiadomo, czy uda się go zatrzymać. Wszystko zależy bowiem od Chelsea, która jedynie wypożyczyła piłkarza „Los Blancos”.

Jak podaje Relevo.com, Real Madryt dmucha na zimne i obserwuje uważnie rynek transferowy.

Gdyby nie udało się zatrzymać Kepy, a także w przypadku odejścia Łunina, pozyskany ma zostać golkiper.

Obserwowanych jest kilku piłkarzy, w tym Matheus ze SC Braga, Giorgi Mamardaszwili z Valencii czy Randall Rodríguez z Peñarolu.

Na razie mamy do czynienia ze wstępnym rozpoznaniem, lecz wysłannicy madryckiej ekipy trzymają rękę na pulsie.

W ostatnim czasie między słupkami stawał Łunin. Hiszpańskie media są jednak pewne, że w najbliższym meczu do bramki wróci Kepa.

***

Niedoszły reprezentant Polski „wielkim faworytem” transferowym dla Realu Madryt

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy