Real Madryt z ofertą last minute za Aouara

2020-10-04 09:40:03; Aktualizacja: 3 lata temu
Real Madryt z ofertą last minute za Aouara Fot. Romain Biard / Shutterstock.com

Real Madryt rozważa możliwość przedstawienia Olympique'owi Lyon propozycji za Houssema Aouara tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego - uważa „AS”.

W ostatnich dniach bardzo mocno o nawiązanie współpracy z młodzieżowym reprezentantem Francji zabiegali przedstawiciele Arsenalu.

„Kanonierzy” nie zdołali jednak do tej pory wypracować zadowalającego porozumienia z właścicielami „Les Gones” i w efekcie ci po odbyciu rozmowy z 22-latkiem postanowili zatrzymać go w swoich szeregach na przynajmniej jeszcze jeden sezon.

Niewykluczone jednak, że do siedziby francuskiego klubu wpłynie jeszcze oferta za Houssema Aouara tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego ze strony... Realu Madryt.

Dziennikarze „AS-a” przekonują, że „Królewscy” uważnie przyglądali się rozwojowi sytuacji wokół środkowego pomocnika i być może zdecydują się na wykorzystanie fiaska rozmów Arsenalu na przedstawienie swojej propozycji.

Ta miałaby dotyczyć dokonania wymiany 22-latka na Mariano Díaza z dopłatą w wysokości 20 milionów euro.

Olympique Lyon zapewne rozważyłby taką ofertę, ponieważ bardzo dobrze wspomina współpracę z środkowym napastnikiem. Ten występował we francuskim zespole w sezonie 2017/2018, po którym został odkupiony przez Real Madryt za 21,5 miliona euro.