Real Madryt zaczyna działać przyszłościowo. Najpierw nowa umowa dla obrońcy

Real Madryt zaczyna działać przyszłościowo. Najpierw nowa umowa dla obrońcy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Real Madryt negocjuje przedłużenie współpracy z Danim Carvajalem - poinformowała „Marca”.

Przedstawiciele „Królewskich” postanowili nie wykonywać żadnych ruchów w trakcie letniego okna transferowego, aby w obliczu panującej pandemii koronawirusa zgromadzić odpowiednie środki na realizację przyszłościowych planów. Te zakładają nie tylko zakontraktowanie nowych zawodników ale także przedłużenie umów z niektórymi piłkarzami obecnego składu.

Wśród graczy wytypowanych do pozostania na Estadio Santiago Bernabéu na długie lata został między innymi Dani Carvajal.

Dziennikarze „Marki” przekonują, że Real Madryt prowadzi już od pewnego czasu rozmowy z 28-letnim zawodnikiem i jest bardzo bliski osiągnięcia z nim pełnego porozumienia w kwestii zawarcia z nim nowego porozumienia obowiązującego do 30 czerwca 2024 roku.

Reprezentant Hiszpanii stał się pewnym punktem defensywny „Królewskich” po zaliczeniu udanego pobyty na zasadzie wypożyczenia w Bayerze Leverkusen w sezonie 2012/2013. Od tego momentu mógł liczyć na regularną grę u każdego szkoleniowca ekipy ze stolicy kraju z Półwyspu Iberyjskiego.

Carvajal zaliczył jedną asystę w zaledwie trzech rozegranych spotkaniach w trwających rozgrywkach, ponieważ od pewnego czasu zmaga się z urazem  więzadła wewnętrznego w kolanie.

W Madrycie są jednak dobrej myśli i głęboko wierzą w to, że 28-letni prawy obrońca wróci do gry jeszcze w tym roku.

Wspomniane źródło dodaje także, że Real jest w dalszym ciągu daleki od ustalenia szczegółów dotyczących zatrzymania w swoich szeregach Sergio Ramosa, którego kontrakt z klubem wygasa wraz z końcem obecnego sezonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy