Real Madryt zaskoczy wyborem następcy Carlo Ancelottiego?! Może o niego rywalizować z Tottenhamem

Real Madryt zaskoczy wyborem następcy Carlo Ancelottiego?! Może o niego rywalizować z Tottenhamem
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Bild | Sport Bild

Oliver Glasner z Eintrachtu Frankfurt jest brany pod uwagę jako kandydat do zastąpienia Carlo Ancelottiego w Realu Madryt lub Antonio Conte w Tottenhamie - informują „Bild” oraz „Sport Bild”.

Austriacki szkoleniowiec wpłynął w bardzo krótkim czasie na zdecydowaną poprawę wyników osiąganych przez niemiecki zespół. Pokazuje to doskonale wygranie poprzedniej edycji Ligi Europy oraz dotarcie do 1/8 finału Ligi Mistrzów w trwających rozgrywkach.

W tej sytuacji nikogo nie może dziwić fakt, że władze „Die Adler” dążą do przedłużenia współpracy z 48-letnim trenerem.

Eintracht Frankfurt musi jednak na tym polu działać szybko oraz sprawnie, ponieważ jego dobre rezultaty na arenie międzynarodowej nie umykają uwadze zagranicznych ekip.

Dziennikarze „Bilda” oraz „Sport Bilda” uważają nawet, że zainteresowanie zatrudnieniem Olivera Glasnera przejawia Real Madryt. W ten sposób „Królewscy” dołączyli do Tottenhamu, który rozważa sięgnięcie po Austriaka w miejsce Antonio Conte.

Obecna umowa 48-letniego szkoleniowca z „Die Adler” jest ważna do 30 czerwca 2024 roku.

Na razie nic nie wskazuje na to, by Austriak pałał chęcią do opuszczenia Eintrachtu Frankfurt. Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić, żeby odrzucił on opcję spróbowania sił w jednym z wymienionych klubów w przypadku pojawienia się konkretów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy