Real Madryt zły na Keylora Navasa. Transfer tylko w przypadku bardzo atrakcyjnej oferty

Real Madryt zły na Keylora Navasa. Transfer tylko w przypadku bardzo atrakcyjnej oferty fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena SER

Cadena SER podaje, że decyzja Keylora Navasa o odejściu z Realu Madryt nie spotkała się z zadowoleniem ze strony działaczy „Królewskich”.

Informacje na temat tego, że 32-letni bramkarz chce odejść z madryckiego klubu pojawiły się kilka dni temu. Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jego przeprowadzki wydaje się Paris Saint-Germain. Dziennikarze Cadena SER sugerują jednak, że transfer Navasa na ten moment wcale nie jest taki pewny.

Władze Realu podobno są złe na Kostarykanina, ponieważ jeszcze kilka tygodni temu utrzymywał, że chce zostać w klubie. Już wtedy wiedział on, że podstawowym golkiperem „Królewskich” będzie Thibaut Courtois. Mając to na uwadze, madrytczycy wypożyczyli Andrija Łunina do Realu Valladolid. Wcześniej Luca Zidane na tej samej zasadzie przeniósł się do Racingu Santander.

Real rozumie, że Navasowi zależy na zmianie klubowych barw, ale z racji wcześniejszej deklaracji działacze dali mu do zrozumienia, iż będzie mógł odejść tylko w przypadku pojawienia się bardzo atrakcyjnej oferty i wcześniejszego znalezienia jego następcy.

Navas jest zawodnikiem Realu od 2014 roku. Jego bilans w barwach madryckiej drużyny to 162 występy i 52 czyste konta. Kontrakt Kostarykanina wygasa 30 czerwca 2020 roku.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy