Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu

Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Real Madryt nie zamierza starać się o podpis Paula Pogby - informuje „Marca”.

Pogba wielokrotnie był łączony z przenosinami do Realu Madryt. Temat pojawił się chociażby w 2016 roku, ale finalnie francuski pomocnik za nieco ponad 100 milionów euro przeszedł z Juventusu do Manchesteru United. Potem wrócił w 2019, lecz operację wstrzymały oczekiwania finansowe samego piłkarza. Strony miały się ku sobie również później, ale ostatecznie mistrz świata z 2018 roku dalej jest graczem MU.

Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2022 roku i mogłoby się wydawać, że to idealny moment, by zawodnik trafił w końcu do Madrytu. Zdaniem „Marki” niemal na pewno tak się jednak nie stanie.

„Królewscy” w dalszym ciągu doceniają piłkarską klasę Pogby, ale nie uważają, żeby pasował do drużyny i był im w najbliższym czasie potrzebny, a przynajmniej nie w takim stopniu, by spełniać wysokie oczekiwania finansowe 28-latka. Real nie zamierza oszczędzać na nowych gwiazdach, ale woli po prostu zainwestować pieniądze inaczej. Niewykluczone, że niebawem do klubu trafi nowy środkowy pomocnik, lecz będzie to ktoś inny. Do tego madrytczycy planują przedłużyć współpracę z Luką Modriciem.

Do letniego okna zostało oczywiście dużo czasu i sporo może się jeszcze zmienić, ale „Marca” podkreśla, że tematu transferu Pogby na ten moment nie ma. Real po prostu z niego zrezygnował. Francuz zapewne skupi się na analizie propozycji z innych klubów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy