Real wypożyczy napastnika Botafogo?

2013-08-23 16:40:31; Aktualizacja: 11 lat temu
Real wypożyczy napastnika Botafogo? Fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch Źródło: UOL | Transfery.info

Brazylijskie media donoszą, że Real Madryt chce pozyskać na zasadzie wypożyczenia napastnika Botafogo Henrique.

22-letni Brazylijczyk miałby dołączyć do zespołu na cały sezon, po którym "Królewscy" mieliby opcję definitywnego wykupienia zawodnika.

Według doniesień Real kontaktował się już z przedstawicielami brazylijskiego klubu i przed końcem miesiąca transfer ma zostać sfinalizowany.

Henrique jest wychowankiem Atlético Paranaense, następnie przeniósł się do São Paulo. W międzyczasie wypożyczany był do Vitórii Salvador, Granady oraz Sport Recife. Od stycznia 2013 roku jest piłkarzem Botafogo. Warto wspomnieć, że 22-letni napastnik został wybrany najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Świata do lat 20 rozegranych w Kolumbii.