Red Bull Salzburg znalazł następcę Patsona Daki?!

Red Bull Salzburg znalazł następcę Patsona Daki?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FootMercato.com

Na celowniku Red Bulla Salzburg znajduje się Evann Guessand, o czym informuje FootMercato.com.

To, co było pewne już od jakiegoś czasu, w ostatnich dniach stało się faktem. Patson Daka opuścił Red Bull Salzburg i trafił do Premier League, a konkretniej do Leicester City.

Anglicy zapłacili za ten transfer blisko 30 milionów euro. Niemalże pewne jest, że jakaś część tej kwoty zostanie przeznaczona na transfer następcy Zambijczyka.

Być może Austriacy już nawet zdążyli znaleźć kogoś takiego, a tak przynajmniej twierdzi FootMercato.com. Zdaniem tego medium w kręgu zainteresowań wspomnianej ekipy znalazł się Evann Guessand.

20-latek, który jest wychowankiem OGC Nice, spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Lausanne-Sport. Tam pokazał się z dobrej strony, dlatego też zainteresowały się nim mocniejsze kluby.

Red Bull Salzburg wydaje się mocno zdeterminowany, by go pozyskać. Nie jest jednak jedynym podmiotem, który chciałby go mieć u siebie. W gronie chętnych są też przedstawiciele ligi angielskiej, czyli Southampton oraz Newcastle United.

Urodzony w Ajaccio piłkarz rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 35 spotkań. W tym czasie strzelił siedem goli i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy